SKY WAY прийняв участь у всеукраїнській науково-практичній конференції

7 вересня в місті Коблево (Ніколаєвська обл.) відбувся ІІ з`їзд всеукраїнської науково-практичної конференції “Нові шляхи виробництва, експлуатації, ремонту і сервісу автомобілей”, участь в яких прийняли: керівництво Української Академії Наук, діючі члени Транспортної Академії Наук України, представники Міжнародної Академії Транспорту, ДП “ДержавтотстНДИпроект” Міністерства інфраструктури України, численні представники автомобільних компаній, науковці та дослідники різних українських  ВУЗів. 

На конференції розглядалися результати новітніх наукових автотранспортних розробок, нестандартні рішення оптимізації вантажопасажирських перевезень. Особливу увагу було звернено на ідеї розвитку вітчизняного автомобілебудування. Серед варіантів вирішення транспортної проблеми в Україні  одеськими політехніками був представлений SKY WAY. Саме ця технологія є найбільш ефективною, так як вбирає в себе рішення екологічних, економічних, вантажопасажирських, а також соціальних проблем.

По завершенню конференції круглим столом був констатований факт плачевного стану українського автомобілебудування, що говорить про швидку втрату Україною власного автовиробництва, перехід у статус країни – виробника сировини для більш розвинених країн світу. Це, у свою чергу,  сприяє повній відсутності конкурентноздатної економіки і невідповідності європейським стандартним рівня життя громадян. Також було визнано відсутність “Стратегії розвитку вітчизняного автотобілебудівництва” і “Національної транспортної моделі України” для прийняття рішень і ефективного управління транспортним комплексом. 

Саме тому інноваційні розробки А.Е. Юницького за транспортними системами SKY WAY були визнані найбільш перспективними для транспортної моделі України, однак, через перераховані вище проблеми технологія не отримує належного розвитку на території України.