Атестати відповідності SkyWay

Міністерство архітектури і будівництва Республіки Білорусь видало ЗАТ «Струнні технології» атестат відповідності третьої категорії № 0001906-ІН на право виконання функцій замовника, забудовника, надання інженерних послуг, а також здійснення технічного нагляду при будівництві об`єктів першого-четвертого класів складності.

Також отримало доповнення до відповідності № 0001861-ПР другої категорії, отриманому ще у вересні 2016 р., на право розробки певних розділів проектної документації для об`єктів будівництва першого-четвертого класів складності. Таким чином, розширено перелів розділів, за якими наша компанія може самостійно розробляти проектно-кошторисну документацію. Обидва документи видані строком на п`ять років. Що всн це значить для розвитку проекту?

Вже зараз ЗАТ «Струнні технології» може здійснювати комплексне управління (виконувати функції замовника і забудовника) усією будівельною діяльністю – причому не тільки спорудженням і здачею в експлуатацію ЕкоТехноПарку SkyWay в Республіці Білорусь. Дуже важливим є право здійснення технічного нагляду за усіма видами необхідних загальнобудівельних і спеціальних робіт, що виконуються згідно з проектом. Це дозволяє оптимізувати витрати на втілення проекту шляхом збільшення переліку робіт, що виконуються самою компанією без необхідності звертання до субпідрядних організацій.

Джерело: http://rsw-systems.com/