ЕкоТехноПарк: перші кілометри на Небесній дорозі

На ділянці легкої міської траси дан старт ходовим випробуванням юнібайку SkyWay. Встановленому на струнні рейки рухомому складу необхідно пройти весь комплекс перевірок, в ході яких будуть вимірюватися всі основні технічні показники: динамічні характеристики транспортного засобу (розгін, гальмування), коефіцієнт зчеплення ходової частини з рейкою, робота систем автоматизованого управління та енергозабеспечення.

У свою чергу, випробування проходить і колійна структура легкої міської траси. Як вже анонсувалося раніше, ходові випробування будуть спочатку проводитися на ділянках без використання преднапружених сталевих струн всередені короба рейки для того, щоб повною мірою вивчити поведінку шляхової структури в аварійних ситуаціях, а також для можливості детального вивчення конструктивних особливостей в умовах критичних навантажень. У заключній своїй стадії випробування будуть проводитися на повністю змонтованих струнних рейках.

Всі тестові заходи проходять під особистим контролем генерального конструктора і автора технології струнного транспорту – А. Е. Юницького. В інтерв`ю інформаційній службі SkyWay він прокоментував хід випробувань шляхової структури та рухомого складу, початих в ЕкоТехноПарку.

Інтерв`ю записане 28.11.2016

Джерело: http://rsw-systems.com/