ЕкоТехноПарк SkyWay: монтаж, випробування, перші результати

В ЕкоТехноПарку SkyWay тривають роботи зі зведення шляхової структури на ділянці міської/високошвидкісної траси: установка сталевих ферм відбувається згідно з графіком.  На даний момент фахівцями здійснюється монтаж першого кілометру траси. Загальна запланована протяжність ділянки складає 16 кілометрів.

Тестові прогони юнібусу на першій кілометровій ділянці високошвидкісної/міської траси, як і у випадку з легкою прогулянковою трасою, почнуться ще до натягу сталевих струн всередені короба рейки. Це дозволить детально вивчити характеристики шляхової структури та поведінку рухомого складу у всіх можливих станах.

Тим часом ходові випробування рухомого складу і шляхової структури, ініційовані на ділянці легкої міської траси, проходять у штатному режимі. Перші дані, отримані в ході досліджень транспортної системи, повністю підтверджують конструкторські розрахунки і дозволяють вже на цьому етапі говорити про безпрецедентний запас міцності шляхової структури та стабільну роботу ходової частини, здатної забеспечити високий рівень комфорту руху пасажиру на швидкості 60 км/год навіть за шляховою структурою, якій ще не надано розрахункову напругу.

На основі отриманих у ході випробувань даних в конструкцію юнібайку вносяться зміни. Так ходова частина транспортного засобу була допрацьована з точки зору підвищення рівню безпеки руху в умовах негативних температур  і рясних опадів. Крім цього, ведеться робота з тестування та оптимізації систем юнібайку, що є складовими автоматизованої системи управління SkyWay: блоку оптико-електронного та радіоелектронного огляду, системи енергозбереження, діагностики та управління функціональним обладнанням, забеспечення безпеки, позиціонування, передачі даних, інформаційно-керуючої системи, а також інтерфейсу взаємодії з користувачами.

Нагадуємо, що комплекс проведених випробувань є частиною сертицікаційного процесу струнного транспорту, фінальний етап якого намічений на весну 2017 року. Примітно, що все що відбувається на території ЕкоТехноПарку, як в ході монтажу, так і при випробуваннях, трапляється вперше і не має прецедентів в исторії техніки. Яскравим підтвердженням тому служать фотографії, зроблені до та після натягу корпусу струнних рейок. Майже напевно можна сказати, що такого ніхто ніколи раніше не бачив.

Джерело: http://rsw-systems.com/