ЕкоТехноПарк: виділена земля для будівництва 16 кілометрів високошвидкісної траси

Прийнято решення про надання ще одної ділянки землі для ЗАТ «Струнні технології». Ця територія буде використана для будівництва тестової ділянки високошвидкісного міжміського транспорту SkyWay. Саме тут будуть проводитися випробування транспорту, який може ровивати швидкість до 500 км/год. Роботи пройдуть паралельно з монтажем міської транспортної системи (ця ділянка також виконує функцію розгінної для високошвидкісної траси). На ділянці вантажної траси тим часом вже проводиться монтаж анкерних опор шляхової структури.

В трансляції з ЕкоТехноПарку Анатолій Юницький поділився планами на цю ділянку: «Ми отримаємо 16 демонстраційних кілометрів, зробимо трасу більшого радіусу, щоб показати поворот. Швидкість руху – 500 км/год, і чим більше буде радіус кривизни, тим легше буде відцентроване прискорення і тим комфортніше буде рух. На цій землі ми створимо унікальну дорогу, покажемо, що вона може проходити через болота, ріки, комфортно сусідити з лінією електропередач. Для цього отриманий спеціальний коридор від енергетиків».

Предтечею позитивного рішення землебудівельної служби Міноблісполкому стали кілька візитів представників НАН Білорусі в ЕкоТехноПарк SkyWay. На початку 2017 року випробувальний полігон прийняв делегацію на чолі з академіком і професором Михайлом Нікіфоровим, а в 2016 – делегацію з Першим заступником Голови Президіума НАН Сергієм Чижиком. Обидві зустрічі показали взаємний інтерес сторін до розвитку новітньої технології SkyWay та інвестиційного клімату країни.

Решення прийнято відповідно до попередніх рекомендацій по вивченню впливу на екологію, які виконує ЗАТ «Струнні технології».

Джерело: http://rsw-systems.com/