Ферми SkyWay витягуються по струні

В ЕкоТехноПарку ведуться роботи зі зведення шляхової структури на ділянці міської/ високошвидкісної траси SkyWay. В даний момент фахівцями компанії проводиться монтаж металевих ферм першого (з 16 запланованих) кілометра траси.

Естакада шляхової структури, що будується, представляє собою дві струнні ферми, поєднані одна з одною вітровими розкосами у просторову конструкцію та встановлені на опори з інтервалом 50 метрів. У цій конструкції рейко-струнна ферма є одночасно пролітною будовою естакади, шляховою структурою і безпосередньо струнною рейкою. Натягнуті елементи (струни) розміщені всередені поясів ферми та омонолічені з ними спеціальним бетоном. В одному шляху (на одній колії) знаходиться 4 струнні рейки: 2 зверху (для руху навісних міських та високошвидкісних юнибусів) і 2 – знизу (для руху підвісних міських юнибусів).

Конструкція ферми SkyWay не має аналогів у транспортній галузі та значною мірою забеспечує конкурентоспроможність SkyWay на ринку міських, високошвидкісних міжміських та вантажних перевезень. Ферма має найвищі показники рівності, що складають плюс-мінус 7 мм на прольоті 50 метрів, що необхідно для забеспечення комфортності руху пасажиру. ЇЇ відносна жорсткість приблизно в 10 разів перевершує аналогічний показник конструкції капітальних тостів. Преднапруга конструкції, розподіл динамічних та статичних навантажень між фермою, анкерними та проміжними опорами, багатофункціональне виконання «три в одному» – все це в сукупності дозволяє зробити транспортну естакаду SkyWay легкою, прозорою, високоміцною, довговічною, недорогою і зручною для будівництва та монтажу.

Крім монтажу ферм, на території ЕкоТехноПарку зараз здійснюється калібрування охоронного модулю SkyWay, що є складовою частиною інтелектуальної струнної огорожі. Свій остаточний зовнішній вигляд приймає станція SkyWay (транспортно-логістичний вузол, поєднаний з кінцевою анкерною опорою). Наближається до завершення процес зведення адміністративно-побутового будинку.

Джерело: http://rsw-systems.com/