Вантажна траса SkyWay: будівництво триває

В ЕкоТехноПарку SkyWay йдуть будівельні роботи на ділянці вантажної траси. На даний момент фахівцями компанії триває монтаж анкерних опор шляхової структури. Процесу їх установки передували монолітні роботи з підготовки фундаменту та закладних елементів.

Анкерні опори вантажної транспортної системи SkyWay є одним з найскладніших конструктивних елементів шляхової структури, оскільки мають подвійне призначення: вони виконують функцію силового елементу та можуть бути суміщени з несучим каркасом різних будівельних споруд і будівель — навантажувальних та розвантажувальних терміналів, виробничих цехів, майстерень, депо, приміщень для технологічного обладнання.

У подальшій перспективі вантажна траса SkyWay повинна продемонструвати процес автономного навантаження і транспортування вантажів, а також автоматизоване розвантаження на спеціалізованому розвантажувально-вантажному терміналі. Сукупність інженерних рішень вантажного комплекту SkyWay не має світових аналогів, а його практичне застосування дозволить значно знизити капітальні витрати на будівництво, мінімізувати експлуатаційні витрати та додатково оптимізувати логістику доставки вантажів.

Джерело: http://rsw-systems.com/