ISIN компанії Euroasian Rail Skyway Systems Ltd. в офіційній базі даних ISIN.ORG

2015 року у Cayman Islands Stock Exchange було присвоєно міднародний ідентифікаційний код цінного паперу (ISIN) для Euroasian Rail SkyWay Systems Holding, що стало важливою віхою у розвитку проекту. Основною метою цієї процедури є стандартизована ідентифікація цінного паперу емітентів та інших фінансових інструкментів в рамках единої системи, а також поширення цих даних учасникам фондоіого ринку. Без ISIN і стандартизованих описів цінних паперів неможливі ні розрахунки, ні точний ефективний кліринг, тому вони використовуються в усіх секторах фінансової індустрії.

Підтвердження існування цінних паперів будь-якої компанії полегшує операції з ними в міжнародних розрахунково-клірингових системах, що використовують автоматизовані системи передачі та обробки інформації. Таким чином, час факт наявності міжнародного ідентифікаційного коду підвищує їх привабливість для приватних та кваліфікованих інвесторів.

Важливо: ISIN компанії Euroasian Rail SkyWay Systems Holding Ltd – VGG322291094. Перевіріти його можна в незалежній базі ISIN за адресою: http://www.isin.org, як показано у цій відео інструкції.

Джерело: http://rsw-systems.com/