Конференція SkyWay у Дніпрі: Адресні проекти та їх втілення в реальність

Поспішаємо повідомити, що головна подія зими 2017 року – конференція SkyWay у Дніпрі – відбулася 25 та 26 лютого. Основною темою конференції була реалізація адресних проектів на території України. Спікери форуму змогли в повній мірі розкрити найбільш важливі питання, що стосуються ініціації технології SkyWay в межах нашої держави.

В рамках першого дня форуму Олексій Таранець, керівник відділу по реалізації Адресних проектів на території України, розглянув питання реального втілення струнного транспорту Юницького від моменту вивчення регіону, створення технічного завдання, ведення переговорів з органами влади до реального будівництва та експлуатації.

Кирило Бадулін, економічний експерт з Білорусі, керівник адресних проектів групи компаній SkyWay, розглянув у своєму виступі проект високошвидкісного сполучення між містами Харків та Дніпро, який здатний вирішити багато актуальних проблем міст-промисловців. Підвищення якості і швидкості перевезення різних грузів, екологічність та безпека, економічність та вартість перевезень – все це можливо вирішити за допомогою універсальної технології SkyWay.

Іриною Ральцевою, керівником юридичного відділу, було пиднято питання реального правового захисту кожного учасника проекту, можливих ризиків, складання документації, укладання договірних видносин та іншої юридичної підоснови, без якої неможлива реалізація Адресних прооектів.

Антоніною Кияновською, багатопрофільним інвестиційним менеджером,була викладена проблема фінансової грамотності, її необхідності при входженні в різні проекти, що мають під собою аспект грошових вкладень, місце SkyWay в інвестиційному ринку.  

Сергій Буравльов, голова ГО “Скай Вей Україна”, розповів про переваги і правову захищеність членів громадської організації, про роль останньої в реалізації Адресних проектів.

Також приємною несподіванкою для гостей стала присутність на форумі прибалтійських партнерів, на чолі з Оксаною Переломою, директором Sky Way Invest Group Латвія.

Другий день конференції, призначений для партнерів, позначився більш детальною інформацією про юридичну складову проекту, фінансову та інвестиційну грамостість, освітлену Лідією Грищук, безперечним лідером з Одеси, можливості краудінвестингу, про що доповів Максим Ісип, Топ-Менеджер Sky Way Invest Group.

Варто зазначити, що інформаційна наповненість конференції змогла дати її гостям розуміння про реально проведену роботу, строки реалізації, а головне, – необхідність даної технології на території України. А діюча модель міського транспорту в масштабі 1 до 10 лише підтвердила, що зовсім скоро ми всі зможемо переміщатися з міста до міста, з країни в країну на реальному, інноваційному транспорті.