Міжнародна делегація ознайомилася з досягненнями SkyWay

Міжнародна делегація, що складається з представників великих інвесторів, інжинірінгових та консалтингових компаній з Австралії, Філіппін, Канади та Росії відвідала Мінськ. Метою візиту стало ознайомлення з поточним етапом розвитку технології SkyWay, обслуговування та узгодження стратегії просування струнного транспорту в регіонах, звідки прибули делегати.

В ході ділової поїздки у білоруську столицю, гості відвідали офіс проектної організації SkyWay, дослідно-експериментальне виробництво і демонстраційний центр технології, де стали свідками одного з тестових прогонів юнібайку на ділянці легкої міської траси. Таким чином, представники бізнесу змогли всебічно вивчити технологію та особисто упевнитися в інноваційності всіх її складових. Презентацію проводив генеральний конструктор SkyWay Анатолій Юницький, що особисто провів гостей за ділянками робіт і докладно відповів на всі виникаючі у експертів питання.

Цілі, задачі та актуальні результати, досягнуті розробниками SkyWay, залишили у делегантів глибоке враження. В ході обговорення, що пройшло на території ЕкоТехноПарку SkyWay за підсумком дня, експерти говорили про необхідність якнайшвидшого впровадження технології як у країнах, що вони представляють, так і по всьому світу. Побачене і почуте їми в рамках відвідання конструкторських бюро, а також виробничих та демонстраційних площ, має значною мірою сприяти досягненню поставлених цілей. Детальне знайомство з процесами розробки та тестування струнного транспорту Юницького дозволить як новим, так і вже перевіреним часом партнерам компанії підготувати і провести презентації технології SkyWay для керівництва бізнес-структур, що вони представляють, та органів державної влади. Досягнені в ході заходу домовленості обіцяють дати швидкі та стрімкі плоди.

Джерело: http://rsw-systems.com/