Новини виробництва SkyWay

До вашої уваги пропонується черговий репортаж з виробництва ЗАТ «Струнні технології», на якому з`явився новий листозгинальний прес з ЧПУ зусиллям 1000 кН та робочою шириною 3 м, що дозволяє обробляти метал товщиною до 6 мм. Новий верстат буде використовуватися спільно з установкою для лазерної різки: деталі, що виготовлюються, будуть розкроюватися на лазерній установці, потім поступати на прес та далі відправляться на зварювальну або складальну ділянку.

Обладнання оснащене набором швидкознімальних пуансонов та матриць, що дозволяє налаштувати довжину гибки від 15 мм до 3000 мм. Оператор лише вводить в комп`ютер дані, налаштовує та контролює якість роботи облаштування. А комп`ютер задає верстату всі робочі параметри: плече, кут, зусилля, що додається, а також кількість деталей і т. д.

Знайомий вам за минулими репортажами інженер-технолог Юрій Сидоренко, що розповідав про встановлення 5-осевого фрезерного верстата HAAS виробництва США, повідає про ті зміни, які трапилися на його ділянці за останній час.

Джерело: http://rsw-systems.com/