Нові моделі технології SkyWay на виставці “Транспорт і логістика-2017”

Міжнародна транспортна виставка пройде у столиці Біларусі, Мінську, 3-5 жовтня 2017 року. На виставочному стенді струнного транспорту SkyWay планується показати новий охоронний модуль та трьохсекціонний юнікар. І якщо охоронний модуль всі допитливі могли побачити під час відвідування ЕкоФесту-2017, то юнікар планується продемонструвати вперше в історії технології.

Юнікар входить в сім`ю моделей міського транспорту SkyWay і гармонічно вписується в існуючу інфраструктуру будь-якого мегаполісу. Стоїть в одному модельному ряду з юнібусами. Обладнаний сидячими місцями для людей в кількості від двох до 18 осіб. Саме вісімнадцятимістний зчленований юнікар малого класу буде показаний на виставці. Його максимальна швидкість руху складає 120-150 км/год, продуктивність комплексу більш 50 тис. пас./год.

Минулого року група компаній SkyWay також брала участь у виставці «Транспорт і логістика 2016» та стала одною з перлин заходу. Саме під час транспортного тижня, настільки важливого для розвитку індустрії в Білорусі та всій Євразії, зав`язалися контакти з віце-прем`єром Білорусі Анатолієм Калініним, міністрами транспорту Литви і Білорусі Римастасом Синкеричюсом та Анатолієм Сиваком, першим замом Голови Президіума Національної академії наук Білорусі Сергієм Чижиком.

Джерело: http://rsw-systems.com/