Новий рівень якост SkyWay

Проектна організація SkyWay отримала сертифікат відповідності в області якості, який свідчить про те, що застосовувана в компанії система менеджменту якості, пов`язана з розробкою передпроектної (передінвестиційної) документації, виконанням функцій генерального проектувальника, розробкою розділів проектної документації для об`єктів будування, виконанням функцій замовника, забудовника, наданням інженерних послуг з комплексного управління в будівництві та технічного нагляду в будівництві, повністю відповідає вимогам національного стандарту СТБ ISO 9001-2009 Республіки Білорусь.

В якості компанії-аудитора виступила організація «Норм Тест» — орган з організації і сертифікації систем менеджменту, акредитований в установленому порядку в Національній системі сертифікації Республіки Білорусь. Компанія «Норм Тест» організувала і провела сертифікацію та підтримує дієвість сертифікатів відповідності більш ніж для 140 підприємств різних галузей економіки.

Коментар директора  ТОВ «Норм тест» Марини Кондраль: 

«У червні 2017 р. нами була проведена оцінка функціонування діючої в ЗАТ «Струнні технології» системи менеджменту якості, яка відповідає національному стандарту СТБ ISO 9001.  Не дивлячись на те, що сам по собі стандарт є національним, він інтегрує в собі міжнародний досвід в області менеджменту якості і дозволяє підтвердити ефективність тих заходів, які застосовує організація для забеспечення якості власної послуги або продукції.

Не стану приховувати той факт, що в ході проведення оцінки ефективності всіх заходів щодо вдосконалення та забеспечення якості наша команда експертів-аудиторів була приємно здивована: результати говорять про те, що ваша організація прагне до лідерства у своїй галузі, а її прагнення до оптимізації та вдосконалення власної діяльності носить стійкий характер. Всі процеси, пов`язані з розробкою, проектуванням і технічним наглядом, організовані на найвищому рівні. Особливо радує, що подібна тенденція не відноситься до якихось окремих елементів системи управління, а охоплює всю діяльність компанії цілком. Окрім забеспечення балансу між економічними показниками, в компанії серйозна увага приділяється питанням якості та безпеки, що, на жаль, є рідкістю в сучасних реаліях. З урахуванням вищевикладеного я можу з упевненістю констатувати, що ЗАТ «Струнні технології» знаходиться на найвищому рівні керованості, що само по собі є рідкісною обставиною для такої «молодої» компанії.

Про що говорить отриманий сертифікат? На сьогоднішній момент застосування міжнародних інструментаріїв менеджменту якості є апріорі життєво необхідним, оскільки є вагомою конкурентною перевагою. Це вже не тільки ринковий тренд, а стандартна вимога багатьох виробників до власних підрялників та постачальників продукції. Пройшовши дану сертифікацію, ЗАТ «Струнні технології» не тільки стало важливим гравцем на міжнородному ринку, а й, в першу чергу, підтвердило і продемонструвало відповідність вимогам національного законодавства в області стандартів якості. Оскільки в сучасному мінливому світі поняття стабільності часто носить формальний характер, така гарантія стабільності та високої якості послуг, що надаються, стає особливо актуальною.

Видаючи цей сертифікат, ми беремо на себе відповідальність та відповідально заявляємо: ваша компанія відмінно організована, в ній добре налагоджені всі виробничі процеси і методи контролю виконуваних робіт. І, мабуть, найважливіший момент: в компанії є компатентний персонал, який здатний якісно виконувати свою роботу. Без злагодженої роботи всього колективу досягнути такого високого рівня розвитку було б неможливо.

У зв`язку з цим я вітаю все керівництво ЗАТ «Струнні технології» і бажаю компанії успіху та процвітання. Я щиро вважаю, що бренд «Струнні технології» найближчим часом стане синонімом якості та безпеки не тільки на білоруському ринку, а й на міжнародному».

Нагадаю, що метою застосованої до проектної організації SkyWay системи менеджменту якості є зниження фінансових ризиків та підвищення операційної ефективності, що, у свою чергу, покращує продуктивність, зменшує витрати і сприяє зростанню рентабельності.

Джерело: http://rsw-systems.com/