Отримано сертифікат відповідності вимогам одразу трьох міжнародних стандартів

Компанія ЗАТ “Струнні технології” сертифікована за міжнародними стандартами оцінки МСО 210, NESTI та МСФЗ. Сертифікат відповідності був отриманий в Росії в системі добровільної сертифікації Федерального агентства з технічного регулювання та метроголії «Інновація року» (реєстраційний номер РОСС RU.З1516.04ИЖВ0).

За результатами сертифікації ЗАТ “Струнні технології” включено в реєстр “Інновація року”. ТОВ «НДІ СРП», як Центральний орган з сертифікації і розробник п`яти систем сертифікації, спільно з Федеральним агентством з технічного регулювання і метрології постійно проводить реєстрацію у федеральних реєстрах з метою декларування відповідності чинному законодавству РФ і міжнародним стандартам. Надані сертифікати можуть бути використані для участі в тендерах, закупках (державних і приватних), маркетингових та інших цілях.

А тим часом в ЕкоТехноПарку SkyWay повним ходом триває будівництво двох міських, вантажної і високошвидкісної траси, а також інфраструктурних об`єктів демонстраційно-сертифікаційного центру. Паралельним курсом розвиваються ЕкоТехноПарк і сертифікаційні досягнення компанії, а вже 1 липня пройдуть фестиваль і публічна презентація транспортних рішень SkyWay.

Джерело: http://rsw-systems.com/