Представники SkyWay Transport Ukraine відвідали офіс головної компанії у Мінську

Робота за інформуванням уклаїнського населення про переваги технології Sky Way і формуванню сучасного и формированию сучасного європейського товариства триває: з 14 по 17 листопада 2016 року представники SkyWay Transport Ukraine відвідали офіс головної компанії у Мінську. Вони змогли на власні очі побачити, що над проектом працюють справжні професіонали своєї справи, які цілком горять ідеєю інноваційного виду транспорту.

Головною метою візиту українських прихільників технології була зустріч з творцем і генеральним конструктором А. Е. Юницьким. Вчений уважно вислухав пропозиції і варіанти реалізації проекта на території нашої держави, розповів про своє бачення роботи з Україною, яке цілком збігається з нашим.

Саме реалізація технології здатна вивести Україну на новий рівень економічного розвитку, створити сприятливі умови для туризму, зробити Україну справжнім центром Європи. Варто звернути увагу, що Sky Way – це не тільки транспорт, але й нові робочі місця, нові можливості та нові горизонти. Sky Way – це наше майбутнє!