Презентація SkyWay у Харкові

Слідом за Дніпром SkyWay попрямував у Харків. 18 березня 2017 року команда представників технології провела презентацію проекту для харків`ян, не знайомих з інноваційним транспортом, познайомила з автором і генеральним конструктором – Анатолієм Юницьким, розповіла про можливості і перспективи для жителів міста при впровадженні SkyWay.

Основним завданням даної презентації було ознайомлення молоді з проривною технологією, демонстрація діючої моделі, а також об`єднання харків`ян під єдиною едеєю – розвиток рідного краю. Адже саме SkyWay може стати тим майданчиком, який здатний змінити економіку країни і повернути їй колишню міць.

Приємною несподіванкою для організаторів заходу став інтерес до технології юнаків, що говорить про усвідомлене бажання молоді допомогти рідній землі або, як мінімум, признати уснуючі проблеми. 

Ми не стверджуємо, що технологія SkyWay здатна вирішити усі існуючі на цей момент питання, що стосуються нашої держави, однак вона здатна змінити відношення до багатьох з них, поміняти світогляд сучасного суспільства і, тим самим, внести вагомий внесок у розвиток України.