Розширення ЕкоТехноПарку: територія для високошвидкісної траси

Успішно пройшло засідання робочої групи з координації контролю за наданням земельних ділянок в Мінській області, Білорусь. Були розглядані материіали щодо обґрунтування надання нових ділянок для ЗАТ «Струнні технології». Результатами розглядання стало позитивий висновок про надання нових площ для випробувального полігону технології SkyWay.

Для будівництва високошвидкісної рейко-струнної траси для демонстраційних та експлуатаційних цілей ЕкоТехноПарку надано у постійне користування додаткову ділянку розміром 6,13 га. Крім того, у тимчасове користування надано ділянку розміром 19,64 га.

Поетапне розширення проходить по запланованому розвитку технології та постійно зростаючим потребам демонстраційних площ. На ділянці міської траси в умовах першого етапу монтажу конструкції струнної рейки (функціонує тільки корпус рейки) вже проходять закриті випробування міського транспорту. Були опубліковані перші фотографії рухомого складу для міських пасажирських перевезень – юнібуса, а присутні особисто змогли переконатися у надійності системи і її високій стійкості до руйнування.

Джерело: http://rsw-systems.com/