SkyWay на форумі UGTI у Кієві

Ні для кого не секрет, що Україна в очах іноземного інвестора виглядає як держава з великим економічним потенціалом, який абсолютно розбещений вітчизняними представниками бізнесу і промисловості. Саме тому значна кількість наукового і технічного ресурсу країни в особі людей з вищою освітою (часто не з одним) емігрує до інших країн, де знаходить реалізацію своїм розумовим здібностям.

Саме тому UGTI (Ukraine Global Trade & Investor, Inc) – платформа для залучення інвестицій до України – утворена для створення сприятливих умов співпраці українського бізнесу та їх западних колег, працює над розвитком української економіки. Представники UGTI розуміють, що на сьогоднішній день Україна гідно не оцінена, і її можливості в сфері торговлі, сільського господарства, важкої промисловості не знаходять належного застосування і замовника.

У зв`язку з цим на форумі, що проходив 15 березня 2017 року в Києві, представникам UGTI був презентований проект SkyWay, інтереси і можливості якого перегукаються з перерахованими вище. Впровадження інноваційного пранспорту другого рівня здатно також вплинути і посприяти економічному зростанню в країні, залученню іноземного капіталу в державу, а також вселити впевненість в западного інвестора, доводячи на прикладі, що інвестиція в Україну вигідна.

SkyWay здатний створити воістину європейську державу, конкурентноздатність якої на світовому ринку здатна вивести Україну на перші позиції за багатьма параметрами, серез яких є як названі вище, так і такі, як IT-сфера, виробництво товарів широкого профілю, аерокосмічна та оборонна промисловість. Варто розуміти, що це далеко не межа можливостей, які відкриваються з реалізацією проекту, однак це реальні перспективи розвитку нашої країни.