SkyWay отримав золоту колісницю

Демонстраційно-сертифікаційний центр SkyWay відвідав голова оргкомітету премії «Золота колісниця» Альберт Жуков. Метою приїзду стало знайомство з досягненнями SkyWay, обговорення перспектив співпраці та підготовка до нагородження Анатолія Юницького і очолюваного ним колективу за досягнення в галузі перспективних транспортних розробок. Церемонія нагородження пройде цього літа у Празі. До цього Струнний транспорт SkyWay вже отримував почесну нагороду. У 2009 році розробка Анатолія Юницького була визнана кращою в номінації «проект року у транспортній галузі».

В інтерв`ю, записаному в ході візиту Альберта Жукова в ЕкоТехноПарку, він розповідає про десятирічну історію свого знайомства зі струнним транспортом SkyWay, ділиться враженнями від побаченого, висловлює думку про майбутнє і сьогодення світової транспортної інфраструктури.

«Зараз так вийшло, що і премія «Золота колісниця» вже давно вийшла за межі Росії. Сьогодні ця премія, яка об`єднує близько тисячі лауреатів, більш ніж з вісімдесяти країн. Місяць тому ми вже дійшли до рівня ООН, проводили нагородження там. І, відповідно, за минулі роки у Анатолія Едуардовича теж відбулися серйозні зміни. В принципі, я сьогодні відчув такий серйозний шок. Тому, що протягом багатьох років, коли ти бачиш презентації та малюнки, то вже починаеш розуміти, що, напевно, це вже і залишиться малюнками. І коли ти бачиш це вживу, і це можна помацати, не тільки помацати, але й проїхати, то можна зрозуміти мій стан», – розповідає пан Жуков.

За дванадцять років свого існування премія «Золота колісниця» стала, за словами голови оргкомітету, «свого роду транспортним «Оскаром» і об`єднує найсильніші транспортні компанії з багатьох країн світу». Співпраця між SkyWay і «колісницею» пан Жуков розглядає як серйозну можливість зростання і отримання вигоди для обох сторін, об`єднаних спільними цілями – змінювати життя людей на краще.

Серед інших тем бесіди: електромобілі, автопілоти, SkyWay і Adgex, а також багато іншого.

Джерело: http://rsw-systems.com/