SkyWay прийняв участь у Білоруському транспортному тижні

SkyWay не стоїть на місці, і одразу після презентації на InnoTrans у Берліні технологія була представлена на Білоруському транспортному тижні у Мінську, який проходив з 4 по 6 жовтня. Варто зазначити, що участь у ньому приймали делегації і представники 11 країн: Австрії, Білорусії, Германії, Китаю, Латвії, Літви, Польщі, Росії, України, Франції і Швеції.  

За заявою організатора, “Білоруський транспортний тиждень грає значну роль у розвитку транспортної інфраструктури і логістичної системи Рескубліки та сусідніх держав, сприяє залученню інновацій та інвестицій, зростанню об`єму міжнародних перевезень”.

SkyWay, представлений в категорії “транспортні інновації”, продемонстрував широкій публіці моделі юнібайка, юнібуса, охоронного модуля та інші делаті рухомого складу, і вже в перший день виставки зібрав у стенду таких відвідувачей, як голова організаційного камітету, заступник Прем`єр-міністра Республіки Білорусь Анатолій Миколайович Калінін, міністр транспорту і комунікацій Республіки Білорусь Анатолій Олександрович Сивак, Міністр транспорту та зв`язку Літви Rimantas Sinkevičius та перший заступник Голови Президіума Національної академії наук Білорусі Сергій Антонович Чижик.

Творець і генеральний конструктор Анатолій Едуардович Юницький також відвідав виставку, де повідомив, що представлені матеріали є промисловими зразками SkyWay, тобто відвідувачі змогли ознайомитися з транспортом на власні очі.

Представники SkyWay в Україні також відвідали Білоруський транспортний тиждень і поділилися своими враженнями в невиликому відеорепортажі.