SkyWay у Дніпрі: знайомство з технологією та перспективи розвитку

Проблема транспортного сполучення, яка гостро стоїть в Україні, не з чуток відома Днепру, одному з крупніших промислових центрів країни. Саме в ньому сьогодні, 24 лютого 2017 року, відбулася зустріч делегації SkyWay в особі ГО “Скай Вей Україна” з органами влади та представниками важкої промисловості.

На зустрічі були присутні також іноземні гості, серед яких був Кирило Бадулін, економічний експерт з Білорусі, керівник адресних проектів групи компаній SkyWay, Оксана Перелома, директор Sky Way Invest Group Латвія, а також прибалтійські партнери.

Саме вони змогли показати і розповісти про проривну технологію, її переваги перед сучасними видами транспорту, ввести в інформаційний простір SkyWay людей, зовсім незнайомих з технологією.

Також гості зустрічі ознайомилися з діючою моделлю міського транспорту, в масштабі 1 до 10, аналог якої був представлений на виставці Innotrans 2016 у Берліні. Вони переконалися, що струнний транспорт Юницького – вже існуюча реальність, яка чекає на своє втілення в Україні.

Однак найголовніша подія лютого відбудеться вже завтра: нагадуємо, 25 лютого 2017 року стартує всеукраїнська конференція SkyWay, здатна зруйнувати будь-які стереотипи про сучасні види транспорту. Не пропустіть!