В Харкові відбулася чергова презентація технології SkyWay

30 вересня 2017 року в Харкові відбулася чергова презентація транспорту SkyWay, головним чином спрямована на знайомство харвів`ян з технологією. Представниками Sky Way Transport Ukraine була надана і продемонстрована уся доступна інформація про те, що за транспорт розробляється в Білорусі, та які переваги він має перед усіма існуючими аналогами в даній сфері. 

Метою заходу було оповіщення жителів міста про можливості впровадження технології на території Харкова, про перспективи його розвитку при використанні різних видів транспорту SkyWay. Також була надана можливість стати членом ГО «Скай Вей Україна», яка дозволяє поширювати інформацію про технологію абсолютно на іншому рівні. 


Крім того, презентацію відвідав особливий гість із Латвії, Юріс Мартонс. Він розповів про те, як проект може змінити життя будь-якого з його учасників ще до впровадження на місцевості. Прикладом тому може служити навіть сам захід: усвідомлення того, що вже зараз є унікальна технологія, здатна подарувати нам зовсім новий світ, може спонукати людину на неймовірні звершення.