Екофест 2017: головна подія літа

1 червня 2017 року відбулася найочікуваніша подія цього літа – Екофест 2017. До Мар`їної Горки прибуло понад 7 тисяч прихильників технології SkyWay, щоб на власні очі спостерігати розвиток і прогрес ЕкоТехноПарку, що колись здавалися фантазією. Представники різних країн та континентів змогли переконатися, що все, що ми щодня бачимо в новинах проекту, – не казки, а справжнісінька правда.

Крім того, організатори Екофесту змогли створити неповторну атмосферу свята, яка супроводжувалася різними активностями для гостей фестивалю, місцями для фотографій, а також можливістю спілкування з представниками компанії. 

Як і обіцялося, був відкритий музей SkyWay, де кожен з учасників проекту міг спостерігати різні моделі транспорту Юницького. Також гості Екофесту могли знайти себе на стіні з іменами людей, що проінвестували проект (більш 20 тисяч прямих інвесторів із майже 50-ти країн світу). Так як музей розміщений в анкерній опорі, яка також представляє собою першу (не тількі в ЕкоТехноПарку. але й в світі) пасажирську станцію SkyWay, всі бажаючі змогли подумки відправитися в недалеке майбутнє, в якому вони вже щосили користуються інноваційним транспортом. 

Ну а поки представляємо до вашої уваги фотозвіт з даної події.
Більше фотографій дивіться в наших соц. мережах.